Коли на вступному іспиті до студіуму Східної Європи Варшавського університету мене запитали, яким я бачу своє майбутнє після потенційного випуску з цієї програми, я відповів приблизно так:

Знаєте, коли дітей питають, ким вони хочуть стати, коли виростуть, вони зазвичай відповідають: космонавтом, лікарем, вчителем абощо. А я завжди в дитинстві відповідав – дипломатом. Хоча так сталося, що у старших класах я особливо зацікавився історією, а тому саме на цю спеціальність вступив до університету. Але дипломатична служба мене приваблює і досі, і я хотів би пов’язати своє майбутнє з цією діяльністю.

Чи були ці слова щирі? Радше так, хоча я ще зовсім не впевнений, чим займатимуся після випуску. У мене є багато різних зацікавлень, трохи талантів, але мінімум досвіду роботи з метою заробітку. Тому хтозна, як усе ще може повернутися. Одне, у чому я впевнений – я хочу аби моє життя було цікавим, неординарним і насиченим. І планую зробити його таким.

Найближчим часом (та і найдальшим теж) я планую чимало мандрувати Європою та активно займатися саморозвитком. Цьому й буде присвячений цей блог.

Назва «дипломат» обрана з кількох причин. По-перше, це слово означає офіційного представника держави у міжнародних відносинах, яким я зараз думаю, що хочу стати. А по-друге, дипломат це теж валіза – чемодан, повний всіляких корисних речей, який ми беремо в дорогу. Маю надію, що цей блог теж з часом наповниться такими речами і буде комусь корисним.

Тож слідкуйте за оновленнями. До зустрічі!

П.С. Буду вдячний вам за всі відгуки, пропозиції та побажання щодо розвитку цього блогу. Не соромтеся коментувати – я стараюся для вас :)